حضور خجسته (نماینده مجلس همدان و فامنین) در انجمن اندیشه و پیشرفت فامنین

امیر خجسته در جلسه پرسش و پاسخ جوانان و اعضای انجمن اندیشه و پیشرفت شهرستان فامنین با حضور شهردار و اعضای شورای شهر فامنین، به سؤالات مطرح شده پاسخ‌ داد و در برخی موارد هم وعده‌هایی داده شد که یکی از آنها در مورد منطقه اقتصادی جهان‌آباد بود.

منطقه ویژه را سرمایه‌گذاران نجات می‌دهند خجسته منطقه ویژه جهان‌آباد را امید استان می‌داند که تنها راه نجات آن دولت نیست؛ بلکه باید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را جذب این منطقه کنیم تا آنها با سرمایه خود به این منطقه اقتصادی رونق ببخشند.

وی از تلاش‌های شبانه‌روزی نیکبخت استاندار همدان قدردانی کرد و گفت: با همراهی وی توانسته‌ایم ظرف مدت کوتاهی سرمایه‌گذارانی را جذب کنیم. البته در رابطه با پتروشیمی هگمتانه هم که حتی تا آستانه لغو پروژه در سال‌های گذشته هم پیش رفته بود، بنده با کمک استاندار توانسته‌ایم با پیگیری‌های مکرر این پروژه را به نتیجه برسانیم و در مدت کمتر از یکسال افتتاح خواهد شد.

در مورد کمبود آب منطقه ویژه هم از ملاقات‌هایی که با وزیر کشاورزی داشت، گفت: این مشکل را از طریق سد تالوار حل کرده‌اند و همچنین از به پایان رسیدن پروژه استخر شهر فامنین در 6 ماهه اول سال آینده خبر داد.

استقرار سریع‌تر دانشگاه کارآفرینی وی در رابطه با دانشگاه کارآفرینی که از سال 1388 باید در شهرستان مستقر می‌شده و متأسفانه تا به امروز پیشرفتی نداشته است، قول پیگیری و رسیدگی به این موضوع را داد که هرچه سریع‌تر این دانشگاه در شهرستان مستقر شود.

احیای کمیسیون شوراهای مجلس خجسته از احیای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از زمان ریاست خود گفت که این کمیسیون رونق یافته است و برگزاری انتخابات زود هنگام در شهرستان نهاوند را از فعالیت‌های این کمیسیون عنوان کرد.

طرح تحقیق و تفحص بنیادشهید همچنین طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید را از فعالیت‌های خود دانست که همواره در مقابله با مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری ایستاده و از حق مردم دفاع کرده است.

افکار بسته؛ مانع توسعه استان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یکی از موانع توسعه استان همدان را وجود افکار بسته، خمود و جمودی عنوان می‌کند و اینکه برخی نمی‌خواهند به جز خودشان کسی به صحنه بیایند، البته جلوی کسانی که سد راه توسعه استان می‌شوند را می‌گیریم و در مقابل آنها ایستادگی خواهم کرد.منیع: روزنامه محلی همدان پیام

/ 0 نظر / 27 بازدید